Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling  ULLBERGSTROFEN 2008    Utskriftsdatum  03 maj 2008   
  Tävlingsort  GÖTEBORG    Utskriftstid  14:27   
  Arrangör  GÖTEBORG SIM         
 
 
Gren 80, 50m BRÖSTSIM DAMER, Finaler 
Sponsor: Extralopp dag 2 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  LAND          Tid  Status 











 
Josefin Axberg  1993  Kungälvs Simsällskap            38.18   
Jennie Sveronius  1994  Södertälje Simsällskap            39.78   
Ida Liivakant  1994  Södertälje Simsällskap            40.01   
                     
 
Gren 81, 50m BRÖSTSIM HERRAR, Finaler 
Sponsor: Extralopp dag 2 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  LAND          Tid  Status 











 
Andreas Iversønn Stadheim  1990  Gjøvik Svømmeklubb            33.29   
Tollef Johan Vollan  1991  Bærumsvømmerne            34.87   
Amir Hossein Zarei  1994  Gjøvik Svømmeklubb            36.33   
Erlend Brekke  1992  Gjøvik Svømmeklubb            36.53   
                     
 
Gren 82, 50m FJÄRILSIM DAMER, Finaler 
Sponsor: Extralopp dag 2 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  LAND          Tid  Status 











 
Linda Persson  1992  Mölndals Allmänna Simsällskap            31.23   
Lisa Åkerström  1991  Kungälvs Simsällskap            32.88   
Isabel Mattsson-Coll  1993  Södertälje Simsällskap            33.47   
Tone Wold Eriksrud  1988  Gjøvik Svømmeklubb            33.51   
Erica Skåål  1985  Kungälvs Simsällskap            35.33   
Ane Mathea Foss  1990  Gjøvik Svømmeklubb            36.45   
Katrine Andresen  1993  Gjøvik Svømmeklubb            37.61   
                     
 
Gren 83, 50m FJÄRILSIM HERRAR, Finaler 
Sponsor: Extralopp dag 2 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  LAND          Tid  Status 











 
Jesper Saletti  1988  Kungälvs Simsällskap            27.93   
Johan Widén  1986  Göteborg Sim            28.66   
Bjørn Emil Evensen  1991  Gjøvik Svømmeklubb            29.04   
Magnus Smestad Aamodt  1992  Gjøvik Svømmeklubb            31.96   
                     
 
Gren 84, 50m FRISIM DAMER, Finaler 
Sponsor: Extralopp dag 2 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  LAND          Tid  Status 











 
Thenny Seger-Johansson  1994  Södertälje Simsällskap            30.48   
                     
 
Gren 85, 50m FRISIM HERRAR, Finaler 
Sponsor: Extralopp dag 2 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  LAND          Tid  Status 











 
Christoffer Risebrandt  1990  Trollhättans Simsällskap            26.50   
                     
 
Gren 86, 50m RYGGSIM DAMER, Finaler 
Sponsor: Extralopp dag 2 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  LAND          Tid  Status 











 
Johanna Pettersson  1992  Kungälvs Simsällskap            31.68   
Cynthia Illanes  1994  Södertälje Simsällskap            36.27   
Linda Bengtsson  1994  Södertälje Simsällskap            38.86   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.16.06 
Licensierad till: Göteborg Sim